Włączniki Świateł

Automatyczny włacznik swiateł - cena-47.00 zł

Automatyczny włacznik do swiateł samochodowych. Jedyna czynnoscia która musimy zrobić, to uruchomienie pojazdu. UWS właczy swiatła samodzielnie! - 3 wyjscia do podłaczenia...


Automatyczny włącznik świateł - cena-30.00 zł (brak na stanie)

Automatyczny włącznik świateł mijania przeznaczony jest do wszystkich samochodów z instalacją 12V, umożliwia bezobsługowe uruchamianie świateł mijania po rozruchu silnika. W odróżnieniu od tanich podróbek wykonanych na przekaźnikach, automat włącza światło nie po przekręceniu stacyjki ale dopiero po uruchomieniu silnika gdy napięcie w instalacji wzrośnie do 13,1 V i pozostają zapalone do momentu wyłączenia stacyjki. Pozwala to na rozruch silnika bez dodatkowego obciążenia instalacji elektrycznej światłami, i jednocześnie zapewnia że światła nie zgasną mimo spadku napięcia poniżej progu załączenia.

Urządzenie jest bardzo proste w montażu, (instalacja zajmuje tylko kilkanaście minut), a korzyści wynikające z jego działania są ogromne - nie musimy pamiętać o każdorazowym zapalaniu świateł, nie boimy się rozruchu nawet przy niezbyt dobrym akumulatorze - no i oczywiście nie płacimy mandatów i nie łapiemy punktów za jazdę bez świateł.